دانلود آهنگ جدیدclose
قفل هوشمند چگونه به افزایش امنیت مدارس کمک می کند؟
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 41
نویسنده پیام
ava96 آفلاین

بزرگ تالار
ارسال‌ها : 186
عضویت: 6 /8 /1397


قفل هوشمند چگونه به افزایش امنیت مدارس کمک می کند؟
در دنیایی زندگی می کنیم که مدارس مکان هایی هستند که معلمان از آن ها جهت آموزش ذهن دانش آموزان استفاده می کنند و دانش آموزان نیز جهت یادگیری در این مکان ها باید از تمرکز لازم برخوردار باشند. به همین دلیل مدارس باید از امنیت لازم در برابر تهدیدات و نگرانی های خارجی برخوردار باشند. روش های مختلفی جهت افزایش امنیت مدارس وجود دارد اما بهترین گزینه قفل دیجیتال هوشمند می باشد.

قفل هوشمند بنابه دلایل زیر باعث افزایش امنیت مدارس شده و خیال خانواده ها را کاملا از بابت امنیت فرزندان دلبندشان راحت می نماید.

– امکان اتصال قفل دیجیتال هوشمند به سایر سیستم های امنیتی
با اتصال قفل هوشمند به سایر سیستم های امنیتی مانند دوربین های امنیتی، حسگرهای امنیتی، زنگ هشدار و … می توانید امنیت کلاس ها و سایر اتاق های مدرسه را دو چندان نمایید. به عنوان مثال با دسترسی غیر مجاز به قفل دیجیتال هوشمند ، بلافاصله دوربین های امنیتی شروع فیلم برداری از محل مورد نظر نموده و همچنین زنگ هشدار به صدا در آمده و پیام هشدار نیز به تلفن همراه مدیر مدرسه و یا مکان های امنیتی مانند اداره پلیس و یا اتاق نگهبانی ارسال می گردد.

استفاده از قفل دیجیتال هوشمند جهت افزایش امنیت مدارس

همچنین در صورت تشخیص دود توسط حسگرهای ضد حریق و تشخیص دود، بلافاصله جهت تخلیه به موقع دانش آموزان و پرسنل مدرسه، درب ها به صورت خودکار باز می شوند.

– کنترل از راه دور قفل دیجیتال هوشمند
تصور کنید تهدید جدی مدرسه و دانش آموزان را تهدید می کند. در این مواقع شما فرصت کافی جهت قفل نمودن درب کلاس ها جهت حفاظت از دانش آموزان را نخواهید داشت. و یا بر اثر آتش سوزی امکان باز نمودن تمام درب ها و خارج نمودن سریع دانش آموزان وجود ندارد. قفل الکترونیکی هوشمند این مشکل را برای همیشه از بین برده است.

سه شنبه 24 اردیبهشت 1398 - 16:38
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ