دانلود آهنگ جدیدclose
آب تصفیه شده و فواید آب
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 33
نویسنده پیام
ava96 آفلاین

بزرگ تالار
ارسال‌ها : 186
عضویت: 6 /8 /1397


آب تصفیه شده و فواید آب
آب در کنار خاک و گاز یکی از مهم ترین عناصر موجود در سطح کره زمین است و بقای بشریت به این ماده ی گرانبها بستگی دارد. در ادامه فواید آب تصفیه شده را به خدمت شما عرض می کنیم.

کاهش وزن با آب
آب کمک بسیاری به کاهش وزن بدن و آب کردن چربی ها می کند، زیرا ترکیبات جانی بافت های چربی را می شوید و از بین می برد. علاوه بر این نوشیدن آب باعث کم شدن اشتها و خوردن غذای کمتر می شود، همچنین کالری آب است.

درمان سردرد
یکی دیگر از فوایدی که این عنصر بی همتا دارد درمان طبیعی سردرد است. آب به درمان سردرد های ناشی از کم آبی کمک بسزایی می کند و موجب درمان کلی آن ها می گردد.

پوستی شاداب تر
پوست آبدار باعث جوان جلوه دادن پوست شما می شود. تصفیه آب کمک می کند تا بافت های آسیب دیده پوست زودتر درمان شوند.

آب باعث افزایش فعالیت بدنیتان
نوشیدن کافی آب تصفیه شده باعث می شود تا دمای بدن شما نتظیم شود و با تنظیم شدن دمای بدن شما احساس انرژی بیشتری می کنید.

کاهش گرفتگی عظلات
چرخش منظم آب در بدن باعث می شود تا مفاصل و عظلات دچار خشکی و گرفتگی نشوند، در واقع آب برای عظلات مانند روغن برای ماشین است.


سلامت بیشتر و مریضی کمتر
نوشیدن آب باعث می شود که مغز در مقابل بیماری آنفلانزا مقاوت شود و از دیگر مریضی ها مانند سنگ کلیه و سکته قلبی به دور باشید.

رفع خستگی
آب باعث می شود تا مواد زائد و سمی بدن شسته شده و با ادرار از بدن خارج شود. اگر بدن کم آب باشد پمپاژ قلب دچار مشکل می شود و برای رساند خون به دیگر عراضی بدن باید به سختی کار کند و تمامی سلول های بدن اکسیژن برساند.

آب تصفیه شده
آب تصفیه شده با استفاده از دستگاه تصفیه آب استاندارد می تواند شما را از معرض بیماری های ناشی از آلودگی آب که بیشترین علل آن غیر استاندارد بودن لوله های شهری است دور کند، تصفیه آب باعث می شود تا ذرات ریز موجود در آب تصفیه شده و آب شرب مصرفی به صورت استاندارد و شیرین در آید.

آبکده پارسیان به عنوان یکی از شرکت های معتبر صنعتی ایرانی در زمینه عرضه دستگاه تصفیه اب آماده برای ارائه خدمات مشاوره رایگان در جهت تهیه دستگاه تصفیه آب به شما عزیزان است.

یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 - 16:54
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ