دانلود آهنگ جدیدclose
از جمله قطعات استهلاکی که در کلایمرهای پرتابل
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 47
نویسنده پیام
ava96 آفلاین

بزرگ تالار
ارسال‌ها : 186
عضویت: 6 /8 /1397


از جمله قطعات استهلاکی که در کلایمرهای پرتابل
همچنانکه قبلا نیز توضیح داده شد، کلایمر های پرتابل، وسیله ای برای دسترسی به ارتفاع به جای نصب داربست می باشد و عمدتا برای نماکاری «انواع نماها»، سیمانکاری و نماشویی بهره برده می شود.


کلایمرهای پرتابل برقی دارای انواع سیستم های مختلف ایمنی و اضطراری به همراه 4 رشته سیم بکسل (دو عدد سیم بکسل اصلی و دو عدد سیم بکسل ایمنی) می باشد. کلایمر نیز مثل بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات به مرور زمان دچار استهلاک شده و نیاز است تا در یک دوره های مشخص نسبت به سرویس و تعویض قطعات مصرفی آن اقدام گردد. سرویس کلایمرهای پرتابل برقی در یک دوره 4 الی 6 ماهه توصیه می گردد و تعویض قطعات مصرفی آن نیز نسبت به سطح استهلاک و خوردگی آن قطعات، در رنج 1 سال الی 2 سال می باشد.


از جمله قطعات استهلاکی که در اجاره کلایمر های پرتابل برقی میتوان نام برد عبارتند از:


ترمز مغناطیسی متصل به شافت موتور وینچ کلایمر
قرقره های اتصالی ترمز اضطراری Safety lock
سیم بکسل های اصلی و ایمنی «در دوره های بازدید دقت گردد که در صورت وجود هر گونه عیبی در سیم بکسل ها از جمله شکستگی آن ها، ریش ریش شدن، باز شدن تاب و … نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام گردد».
کنترل قطعات الکتریکی ماند کلیدها، سوئیچ ها، کنتاکتورها و ….
کنترل بخش های سازه ای دستگاه از جمله کابین و سازه های نگه دارنده
بازدیدهای دوره ای بایستی توسط کارشناسان شرکت فروشنده انجام پذیرد و در صورت نیاز تعمیر یا اصلاح گردد و اکیدا توصیه می گردد به دلیل حساسیت کلایمر و ایمنی آن، تعمیر و یا بازدید توسط افراد غیر مجاز و خارج از شرکت فروشنده انجام نپذیرد.


بازرگانی ایمن صعود افراز، کلیه قطعات مصرفی انواع کلایمرها را برای بلند مدت خریداری و انبار نموده است و اکیپ مجرب این شرکت در اسرع وقت برای انجام خدمات و سرویس و تعمیرات لازم آمادگی دارند.

پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398 - 12:47
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ