دانلود آهنگ جدیدclose
دستگاه تصفیه آب سافت واتر
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 60
نویسنده پیام
ava96 آفلاین

بزرگ تالار
ارسال‌ها : 186
عضویت: 6 /8 /1397


دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در صورتی که آب لوله‌کشی خانه شما در تصفیه‌خانه‌ها فیلتر شده باشد و برای آشامیدن سالم تلقی شود، لزوما برای مصرف مطلوب نیست. آب تصفیه شده برای مصارف آشامیدن نیز ممکن است تا حدودی دارای بو و مزه نامطبوعی باشد. این موضوع وقتی رخ می‌دهد که در فرآیند تصفیه آب در تصفیه خانه از موادی مانند کلر که بوی نامطبوع در آب ایجاد می‌کنند استفاده شوند و یا اینکه آب دریافتی به علت املاح زیاد دارای مزه ناپسندی مانند شوری باشد.

در حین تصفیه آب در مبدا، هدف اصلی حذف باکتری‌ها و سایر آلودگی‌های میکروبی از آب است تا حدی که خطری برای سلامتی مصرف کنندگان ایجاد نشود. به همین علت تمرکز فراوانی بر روی بهبود بو، مزه و یا شفافیت آب در این مراکز نمی‌شود. حتی در برخی مناطق ممکن است تا حدی آلودگی‌های شیمیایی در آب تصفیه شده لوله‌کشی باقی مانده باشد.

جهت تصفیه آب و تبدیل آن به آب آشامیدنی از انواع مختلفی از فیلتر آب می‌توان بهره برد. روش‌های تولید آب شرب گستره‌ای از فیلتر آب بوسیله پارچ‌های تصفیه آب تا نصب فیلتر سر شیر و سیستم‌های تصفیه آب خانگی را شامل می‌شوند. این روش‌ها منجر به بهبود مزه، شفافیت و بوی آب می‌شوند، اما کیفیت این امر بستگی به طراحی فیلتر کربن به کار رفته در آن روش دارد که تک مرحله‌ای یا چند مرحله‌ای مورد استفاده قرار گیرد و مشخصات فیلتر به چه صورت است. به این نکته باید توجه شود که استفاده صرف از فیلتر کربن تنها مشخصات ذکر شده در آب را بهبود می‌بخشد و این فیلترها در تصفیه آب دارای محدودیت‌هایی نیز هستند.

اگر احساس شود که با وجود تصفیه آب با فیلتر کربن هنوز آب به صورت کامل پاکسازی نشده و حاوی باکتری، ویروس و یا سایر آلودگی‌ها است، باید آب خروجی را دوباره مورد آزمایش قرار داد که اگر این امر تصدیق شود، از سیستم‌های پیشرفته تر دستگاه تصفیه آب سافت واتر استفاده کرد. یک دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله‌ای می‌تواند در این موارد انتخاب مناسبی باشد.

سه شنبه 03 اردیبهشت 1398 - 17:00
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ